Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avatar The Last AirbenderFire-Water-Air-Earth

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

The Last AirBender'i hakknda

5 posters

Son Hava bükücü Sinema filmini,
Beğendim.
The Last AirBender'i hakknda Vote_lcap25%The Last AirBender'i hakknda Vote_rcap
 25% [ 1 ]
Bayıldım !
The Last AirBender'i hakknda Vote_lcap0%The Last AirBender'i hakknda Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Beğenmedim.
 25% [ 1 ]
Berbattı.
 25% [ 1 ]
Henüz izlemedim.
 25% [ 1 ]
Toplam Oylar : 4

YazarMesaj
AzuLa
Ulus Yöneticisi
AzuLa

Kadın Mesaj Sayısı : 202

The Last AirBender'i hakknda Empty
MesajKonu: The Last AirBender'i hakknda   The Last AirBender'i hakknda Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 11:39 am

Arkadaşlar bildiğimiz gibi Avatarın sinema filmi vizyona girdi. Ben izledim ve bu kadar kötü olamazdı diyorum. Ben bile daha iyi çekerdim. The Last AirBender'i hakknda Kopfschuettel
Siz filmi izlediniz mi ne düşünüyorsunuz ?
Ben beğenmedim çünkü:
.Oyuncu seçimi berbattı.
.Jackson Rathbone'uma laf yok çok tatlıydı The Last AirBender'i hakknda Icon_biggrin ama senaryoyu yazanlar yüzünden oldu şu sorun: yani o Sokka hiç çizgidizideki Sokkaya benzemiyodu çok ciddiydi çizgidizideki Sokka komikti.
.Ve her şey oldu bittiye getirilmişti. 1.sezondaki tüm bölümleri artarda sıkıştırımışlar gibi. Çok daha iyi bi senaryo olabilirdi.
.Aang "eng" deil "Ang" diye söyleniodu o ne ya çok salaktı The Last AirBender'i hakknda Icon_bounce
.Zuko ve amcasını görünce Hintlilerden soğdum be The Last AirBender'i hakknda Icon_biggrin Yue de çok çirkindi The Last AirBender'i hakknda Icon_biggrin
. Ama animasyonlar iyiydi yani lafım yok. Özellikle su bükme çok güzeldi.
. Toprak bükme hareketleri komediydi. Hani o ilk ayaklandırdıkları toprak bükücü köyünde, bir grup adam toprak büküyodu ya ne komikyti ya dans ediyo gibi hopluyolar zıplıyolar ayakalrını vuruyorlar tüm hareketler bitince toprak bükülüyo The Last AirBender'i hakknda Lol yani Lady Gaganın alejandro klibinin başında danseden adamlara benziyolardı The Last AirBender'i hakknda Lol The Last AirBender'i hakknda Lol Bükmeler gerçekçiydi ama yani hareketlerle eşzamanlı olmalıydı . The Last AirBender'i hakknda Icon_biggrin

. Kuzey Su kabilesini işgal kısmı da güzeldi.

Yani o kadar heyecanlanmıştım filmden beklediğimi bulamadım.
Tavsiye de etmiyorum filmi izlememişken daha çok seversiniz. The Last AirBender'i hakknda Icon_biggrin
İşte bunlar benim nedenlerim The Last AirBender'i hakknda Icon_biggrin
http://avatar4ulus.hareketforum.com
bora41
normaL bükücü
normaL bükücü
bora41

Erkek Mesaj Sayısı : 31

MesajKonu: Geri: The Last AirBender'i hakknda   The Last AirBender'i hakknda Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 3:55 pm

güzeldi bence adamları benzetememişler ama seslendirme ve animasyon güzel olmuş Rolling Eyes
AzuLa
Ulus Yöneticisi
AzuLa

MesajKonu: Geri: The Last AirBender'i hakknda   The Last AirBender'i hakknda Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 12:41 pm

bora41 demiş ki:
güzeldi bence adamları benzetememişler ama seslendirme ve animasyon güzel olmuş The Last AirBender'i hakknda Icon_rolleyes
Hmm benim izlediğim dublajlı değildi dvd'sini alıp izledim altyazılıydı o yüzden seslendirmeye bir şey diyemeyeceğim Very Happy ama öyle izlesem bile fikrim değişmezdi filmin eksi yönleri çok bence The Last AirBender'i hakknda Icon_bounce
Sokka
Ulus Yöneticisi
Sokka

Erkek Mesaj Sayısı : 67

MesajKonu: Geri: The Last AirBender'i hakknda   The Last AirBender'i hakknda Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 12:04 pm

Henüz izlemedim ama bu akşam izlicem Very Happy Şimdiden soğdum ama Ang mı hahaha Very Happy Very Happy
bora41
normaL bükücü
normaL bükücü
bora41

MesajKonu: Geri: The Last AirBender'i hakknda   The Last AirBender'i hakknda Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 11:20 pm

angle dalga geçme Smile
AzuLa
Ulus Yöneticisi
AzuLa

MesajKonu: Geri: The Last AirBender'i hakknda   The Last AirBender'i hakknda Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 12:05 pm

bora41 demiş ki:
angle dalga geçme The Last AirBender'i hakknda Icon_smile
Aangle dalga geçmiyo, seslendirmelerde "eng" yerine "ang" diye söylenişine gülüyr. o da gülünmicek gbi deil yani nye deiştirdilerse ismi aang'e alışmıştk biz The Last AirBender'i hakknda Icon_neutral
bora41
normaL bükücü
normaL bükücü
bora41

MesajKonu: Geri: The Last AirBender'i hakknda   The Last AirBender'i hakknda Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 9:57 pm

şaka yapıyorum gerçekten ang ile dalga geçtiğinden değil
Toph Bei Fong
Ulus Yöneticisi
Toph Bei Fong

Kadın Mesaj Sayısı : 151

MesajKonu: Geri: The Last AirBender'i hakknda   The Last AirBender'i hakknda Icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 8:49 pm

Spoiler vermek gibi olmasın ama sinemalar.com'daki yorumları okuyunca gitmekten vazgeçtim ne yalan söyliyim Very Happy Very Happy
https://facebook.com/Dilay.Erdil
AzuLa
Ulus Yöneticisi
AzuLa

MesajKonu: Geri: The Last AirBender'i hakknda   The Last AirBender'i hakknda Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 12:54 pm

Toph Bei Fong demiş ki:
Spoiler vermek gibi olmasın ama sinemalar.com'daki yorumları okuyunca gitmekten vazgeçtim ne yalan söyliyim The Last AirBender'i hakknda Icon_biggrin The Last AirBender'i hakknda Icon_biggrin
bn de okuym bakim Very Happy
zuzu_zynp
GeLişmekte olan bükücü
GeLişmekte olan bükücü
zuzu_zynp

Kadın Mesaj Sayısı : 96

MesajKonu: Geri: The Last AirBender'i hakknda   The Last AirBender'i hakknda Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 2:09 pm

ilk 5 dakikasına dayanabildim sadece. gerçketen çok kötüydü, oyuncular çok kötüydü, çekim berbattı.
http://avatarz.blogcu.com

The Last AirBender'i hakknda
1 sayfadaki 1 sayfası