Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avatar The Last AirbenderFire-Water-Air-Earth

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Rp Dersliği

5 posters
YazarMesaj
AzuLa
Ulus Yöneticisi
AzuLa

Kadın Mesaj Sayısı : 202

Rp Dersliği Empty
MesajKonu: Rp Dersliği   Rp Dersliği Icon_minitimeCuma Mart 06, 2009 2:27 pm

Arkadaşlar, forumumuzda rp zorunludur. Rp, öykü biçimidir. Hikaye yazacaksınız ve karakterinizi yöneteceksiniz. Örnek bir tane yazacağım, devam ettirebilirsiniz. Ama önce kurallar:
1- Renklendirmelere dikkat edin.
2- Yazım kurallarına dikkat edin.
3- En az 3 satır rp yazın.

En son Azula tarafından C.tesi Ağus. 01, 2009 7:27 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://avatar4ulus.hareketforum.com
Sokka
Ulus Yöneticisi
Sokka

Erkek Mesaj Sayısı : 67

Rp Dersliği Empty
MesajKonu: Geri: Rp Dersliği   Rp Dersliği Icon_minitimePerş. Mart 12, 2009 2:55 pm

Ne zaman örnek açacaksın?
AzuLa
Ulus Yöneticisi
AzuLa

Rp Dersliği Empty
MesajKonu: Geri: Rp Dersliği   Rp Dersliği Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 2:40 pm

Şimdi Very Happy Ben başlıyorum, herkes devam katılıp devam ettirebilir..

Azula,o gün yine suratı asık bir biçimde yürüyordu. O sırada yukardan üstlerine doğru yuvarlanan kayaları farkettiler. Bunlar toprak bükücü isyancılar olmalıydı.. Azula biraz heyecan bulduğu için mutluydu. "Oh, sonunda biraz hareketlilik!" diye geçirdi içinden, koşarak isyancılara doğru yöneldi. Yaklaşınca farketti, bunlar toprak bükücü değildi.Azula bir an gözlerine inanamadı, isyancı sandığı grubun elemanlarının birinin alnında hava bükücü dövmesi vardı. Bu avatardı. Azula "Vay, fırsat ayağıma gelmiş. Neden onu yakalamıyorum ki? hem Zuko'dan önce davranmış olurum." diye düşündü, hemen onlara doğru ateş püskürttü. Ancak su bükücü kız matarasındaki suyu kullanarak ateşin önünü kesti.. Azula ateş püskürtmeye devam etti ama su bükücü engel oluyordu. O sırada koşarak uzaklaşmakta olan avatarın sesi duyuldu "Katara! Acele et!" Su bükücü kız koşmaya başladı. Avatar takımı kaçıyordu, Azula da peşlerinden gidiyordu..

En son Azula tarafından Salı Mart 17, 2009 2:01 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sokka
Ulus Yöneticisi
Sokka

Rp Dersliği Empty
MesajKonu: Geri: Rp Dersliği   Rp Dersliği Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 9:28 pm

Sokka ve Aang uzaklaşmıştı ancak Katara yeni koşmaya başlamıştı, çünkü Azula'nın ateşini kesmeye çalışıyordu. Sokka, Azula'nın Katara'yı rahat bırakmadığını görünce hemen su bükücü matarasına baktı. Ama şans işte, hiç bükecek suyu yoktu.. Azula, çok büyük bir ateş topu oluşturmuştu ve Katara'ya atmak üzereydi. Katara'nın ateşin önünü kesecek kadar suyu yoktu. Azula, "Elveda su bükücü küçük kız!"diye bağırıyordu. Sokka, kız kardeşini kurtarmak için hemen bir şeyler yapmalıydı. Aang'e baktı, o çok ilerideydi, koşmayı yeni kesmişti. bunun üzerine Sokka da çaresiz bumerangını aldı ve Azula'ya doğru fırlattı. Bumerang Azula'nın başına çarpınca topladığı ateş dağıldı. Azula şimdi nefret dolu gözlerle Sokka'ya bakıyordu. Sokka çaresizce kardeşine bağırdı "Katara! Aang'e yetiş! Ben Azula'yı oyalarımm..."
AzuLa
Ulus Yöneticisi
AzuLa

Rp Dersliği Empty
MesajKonu: Geri: Rp Dersliği   Rp Dersliği Icon_minitimeSalı Mart 17, 2009 1:59 pm

"Ben Azula'yı oyalarım!" sözü üzerine, Azula bir kahkaha patlattı. Sinir bozucu bir şekilde gülüyordu, Sokka ise kızgın kızgın ona bakıyordu. Azula ona dönüp, gülmesini zor durdurarak "Sen, sen mi beni durduracaksın?? Hem de bükecek hiç suyun yokken.. Merak ettim nasıl yapacaksın bunu?" dedi. Sokka bir an duraksadı. Azula bunu fırsat bildi, dev bir ateş topu yapıp Sokka'ya doğru fırlattı. Sokka çevikti, eğildi ve kurtuldu. Ama çeviklik, Azula'nın ateş bükücülüğünün yanında yetersizdi. Azula, içinde bulundukları salonun tavanına doğru çok güçlü bir ateş patlaması gönderdi. Tavandan kayalar düştü, Sokka kayaların altında kalmıştı. İleriden su bükücü kızın çığlığı duyuldu: "Sokka!!!! İyi misin? Cevap ver!" Ama Sokka kayaların altında görünmüyordu bile. Her yer toz olmuştu. Azula tozlardan gözlerini açamıyordu, sadece bir an su bükücü kız ve avatarın Sokka'ya doğru koştuklarını gördü..
Sokka
Ulus Yöneticisi
Sokka

Rp Dersliği Empty
MesajKonu: Geri: Rp Dersliği   Rp Dersliği Icon_minitimePerş. Mart 19, 2009 2:40 pm

(Ya beni öldürmesen de rahat rahat evime gitsem olmuo mu? bırak kaçayım Very Happy )

Sokka kaya yığınlarının altında kalmıştı. Nefes alamıyordu, ne olduğunu bile anlamamıştı. Birden başının üstündeki kayanın paramparça olduğunu gördü, bu Aang'di ve onu kayaların altından çıkarmaya çalışıyordu.Aangİn "Dayan Sokka, şimdi seni çıkaracağız" sözleriyle umut buldu Sokka.
Sokka'nın sadece yüzü dışarıdaydı ve nefes almaya çalışıyordu. Azula'nın ise onları bırakmaya niyeti yoktu, ateş püskürttü. Katara hemen fırladı ve ateşe su ile karşılık verdi. Bir yandan da "Acele et Aang! Sokka'yı hemen çıkar, dayanamayacağım yoksa!" diye bağrıyordu. Bunun üzerine Aang hızlandı. Katara, ateşin önünü keserken Aang de Sokka'yı çıkardı ve koşmaya başladılar. Kapıya kadar gelmişlerdi. Neredeyse çıkacaklardı, Azula'nın "Heyy nereye gidiyorsunuz? Henüz sizi öldürmedim ki?" diyen sesini ve ardından da kahkalarını duyunca henüz kurtulamadıklarını anladılar. Azula peşlerindeydi. Sokka, "Bu cadı peşimizi bırakacağa benzemiyor!" dedi ve Katara'nın matarasından bir parça suyu hemen aldı ve buza çevirdi. Sonra, mızrak gibi buzları Azula'ya doğru gönderdi.
AzuLa
Ulus Yöneticisi
AzuLa

Rp Dersliği Empty
MesajKonu: Geri: Rp Dersliği   Rp Dersliği Icon_minitimeC.tesi Mart 21, 2009 9:08 pm

(Süper Rp yapıosun seni su bükücü uzman savaşçı ve o grubun modu yapıyorumm.)

Azula ateş dalgası attı ve buzlar ona gelmeden eriyip dağıldılar. Azula ellerinden geriye doğru ateş püskürterek hızlandı ve kararlı bakışlarla Sokka'ya doğru koşmaya başladı. Sokka koşmaya başladı ama Azula çok hızlı geliyordu, elindeki tüm ateşi püskürttü. Sokka yanmaya başlamıştı ki, hemen kendi üstüne su dökünce kurtuldu. Aang ise patlamanın etkisiyle bir kaç metre uçup duvara çarpmıtı. Şimdi yerde yatıyordu. Azula etrafına bakındı "Sen neredesin küçük su bükücü köylü kız?! Katara mıydın, neydin, güney su kabileli küçük bükücü!" O sırada Azula'nın arkasından gelen şiddetli su, Azula'nın sırtına baskı yapınca Azula birkaç adım ileri kayıp yere düştü. Kalmasıyla arkasına doğru rastgele ateş püskürtmesi bir oldu. Katara ağildi ve ateşten kurtuldu. Ardından "Burdayım! Göster marifetini!" dedi.
AzuLa
Ulus Yöneticisi
AzuLa

Rp Dersliği Empty
MesajKonu: Geri: Rp Dersliği   Rp Dersliği Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 9:08 pm

Arkadaşlar isteyen herkes katılabilir!
Sokka
Ulus Yöneticisi
Sokka

Rp Dersliği Empty
MesajKonu: Geri: Rp Dersliği   Rp Dersliği Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 12:39 am

Azula ve Katara birbirlerine manyak bir öfkeyle bakıyorlardı. Sokka Katara'nın Azula'nın yıldırımlarına hedef olmaısnı istemiyordu. Onlar savaşmaya başlamadan, bumerangını çıkardı ve Azula'ya attı. Bumerang Azula'nın kafasına çarpınca Azula düştü ve kendinden geçti. Avatar Takımı da kaçtı Very Happy
MUTLU SON

Hadi tekrar başlayalım Very Happy
AzuLa
Ulus Yöneticisi
AzuLa

Rp Dersliği Empty
MesajKonu: Geri: Rp Dersliği   Rp Dersliği Icon_minitimeC.tesi Ağus. 01, 2009 7:29 pm

Gerek yok örnek verdik işte Very Happy
water_katara
Ulus Yöneticisi
water_katara

Kadın Mesaj Sayısı : 34

Rp Dersliği Empty
MesajKonu: Geri: Rp Dersliği   Rp Dersliği Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 1:48 pm

Burda yazacaksak bn yazmak istiyorum

Katara yeni teknikler çalışıyordu aang ise izliyodu katara suyu aldı etrafında bir halka yaptı ve yumruklarını sıktı birden bide halka buz oldu ve etrafa saçtı.
Aang katara çok gzl bir teknik geliştirmişsin bnde yapmak istiyorum dedi katara birden başını salladı sonra aang bir bağrışma duydu bu sokka'ydı.Acele edin azula geliyo..Sokka hadi appanın üzerine dedi

olamaz toph yok appa havanlanmaya başladılar kendilerini çok rahat hissediyorlardı katara birden fark ettitoph avatar takımının gizli yerine geldiginde kimse yoktu neden kimse yok diyetoph'un üzerine birden tahtadan bir kafes geldi ve azula şöyle dedisenin için gelecekler

Çok kötü oldu ama olsun
AzuLa
Ulus Yöneticisi
AzuLa

Rp Dersliği Empty
MesajKonu: Geri: Rp Dersliği   Rp Dersliği Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 2:09 pm

(Çok güzel yazmışsın tebrikler Very Happy ama konuşmaları tırnak işareti içine alırsan sewinirim)
Ve AzuLa'nın dediği oLdu, Toph için geri dönüyorLardı. Appa onLara doğru geLiyordu, Aang Appa'nın üzerinden atLadı ve saLdırı duruşu aLdı.
AzuLa soğuk kanLıLıkLa konuştu:
-Mai..Şu Su KabiLeLi çocuk iLe iLgiLen...
Bunun üzerine Mai bıçakLarını çıkardı ve Sokka'ya döndü. azuLa dewam etti:
-TyLee sen de şu su bükücü kızın bükme gücünü yok et.
TyLee de Katara'ya doğru koşmaya başLadı.. AzuLa'ya da Aang kaLmıştı. azuLa hemen ateş püskürttü ama Aang çok çevik oLduğu için kaçabiLiyordu...
Toph Bei Fong
Ulus Yöneticisi
Toph Bei Fong

Kadın Mesaj Sayısı : 151

Rp Dersliği Empty
MesajKonu: Geri: Rp Dersliği   Rp Dersliği Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 2:18 pm

(Sizde beni iyice aptal yerine koymuşsunuz Sad )
Toph o kadar salak değildi.
Yerin altında bir tünel oluşturdu ve kurtuldu.
Aniden Ty Lee'ye saldırdı ve onun ellerini ve kollarını toprağa kenetledi.
https://facebook.com/Dilay.Erdil
AzuLa
Ulus Yöneticisi
AzuLa

Rp Dersliği Empty
MesajKonu: Geri: Rp Dersliği   Rp Dersliği Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 2:50 pm

(aptal yerine koymadm takımım 3 kişi anca 3 kişiyle ilgilenebiliyorum)
azuLa durumun kötü gittiğini görünce "teke tek savaşmıyorsunuz!" dedi. enerji topladı yıLdırım yaptı. YıLdırımı rastgeLe bir yere savurdu ve herkesin dikkati dağıLdığında gittiLer..
Tekrar görüşecekLerdi..
Toph Bei Fong
Ulus Yöneticisi
Toph Bei Fong

Kadın Mesaj Sayısı : 151

Rp Dersliği Empty
MesajKonu: Geri: Rp Dersliği   Rp Dersliği Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 3:07 pm

(Tamam anladım Pardon Very Happy)
Grup tekrar bir araya geldi ve Appa'nın üstüne binip uzaklaştılar.
Toph''Ne gündü ama!!''dedi.
Bir daha Ne zaman karşılaşacaklarını düşünerek uzaklaştılar...
https://facebook.com/Dilay.Erdil
bora41
normaL bükücü
normaL bükücü
bora41

Erkek Mesaj Sayısı : 31

Rp Dersliği Empty
MesajKonu: Geri: Rp Dersliği   Rp Dersliği Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 5:44 pm

ben hava dersleri için rp yapabilirmiyim
Sokka
Ulus Yöneticisi
Sokka

Rp Dersliği Empty
MesajKonu: Geri: Rp Dersliği   Rp Dersliği Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 11:59 am

bora41 demiş ki:
ben hava dersleri için rp yapabilirmiyim
Hava dersleri için derken ?
Bu konu Rp alıştırmaları yapmak için yani çalışmak istyosan çalış Very Happy ama dersler için diyosan burda yaptığın Rpler sayılmıyor.
bora41
normaL bükücü
normaL bükücü
bora41

Erkek Mesaj Sayısı : 31

Rp Dersliği Empty
MesajKonu: Geri: Rp Dersliği   Rp Dersliği Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 11:09 pm

hmm tmm

Rp Dersliği
1 sayfadaki 1 sayfası